Система недержавного
пенсійного забезпечення
 
Додаткова інформація

Дані про учасників ВНПФ "Прикарпаття" за віковою категорією
РОЗДУМИ НА ТЕМУ…

Вік від 18 до 25 :
«Я повинен думати про пенсію? Ви жартуєте? Я зараз навчаюсь, і ви не можете від мене очікувати інвестицій. Я молодий і хочу насолоджуватись життям, Ось закінчу навчання і тоді …»

Вік від 25 до 35:
« Я не можу зараз відкладати на пенсію. Не забувайте , я тільки-но розпочав свою кар‘єру і , крім цього я повинен інвестувати в своє подальше професійне навчання. Почекаю, у мене ще достатньо часу…»

Вік 35 до 45:
« Як я можу зараз інвестувати? У мене зараз набагато більше витрат, ніж коли-небудь . Ось коли діти подорослішають, тоді я зможу думати про інвестиції…»

Вік від 45 до 55:
« Я б хотів зараз робити відрахування з мого бюджету у недержавний пенсійний фонд, але це неможливо через навчання моїх дітей. Але це триватиме не вічно, і тоді я почну інвестувати ,,,»

Вік від 55 до 65:
« Я знаю, що повинен був почати інвестувати раніше. Пенсійний вік наближається і тепер складно відкласти достатньо коштів за цей проміжок часу. Чому я не почав відкладати невеликі щорічні суми 20 років назад? Може зараз в мене був би деякий накопичений капітал»

Вік за 65:
«Чому я не думав про розмір своєї пенсій раніше?! Тепер вже пізно щось змінити. Ми живемо у старшого сина, але що ж поробиш. Я отримую державну пенсію, якої явно не вистачає для життя. Ось зараз я б інвестував, але хіба це можливо, коли не має постійного доходу»

Задайте собі запитання – як Ви можете змінити
СВОЮ СИТУАЦІЮ???


 

 

ВНПФ “Прикарпаття” Свідоцтво  про реєстрацію фінансової установи
ПФ №35 видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 30.05.2005 перевидане 18.01.2016 року