Система недержавного
пенсійного забезпечення
 

Хто є клієнтами фонду

Учасник недержавного пенсійного фонду – фізична особа, на користь якої здійснюються пенсійні внески до недержавного пенсійного фонду.

Вкладник недержавного пенсійного фонду – особа, що здійснює пенсійні внески на користь учасника фонду шляхом перерахування грошових коштів у недержавний пенсійний фонд у відповідності до умов укладеного пенсійного контракту. Вкладниками можуть бути: роботодавці (що найбільш вигідно як для співробітника, так і для підприємства-вкладника), члени сім‘ї учасника, і навіть сам учасник, що може здійснювати внески в свою користь до недержавного пенсійного фонду.
Якщо вкладник має тяжкий фінансовий стан (або інші причини), він може припинити перераховувати внески на певний строк, не розриваючи пенсійного контракту. В подальшому за вкладником залишається можливість відновлення пенсійних внесків. При цьому на накопичену суму, що знаходиться на індивідуальному пенсійному рахунку учасника, продовжує розподілятися інвестиційний дохід від інвестування усіх пенсійних активів фонду (вони інвестуються у сукупності). Крім того, індивідуальний пенсійний рахунок учасника фонду не закривається адміністратором, а накопичені на ньому пенсійні кошти плюс інвестиційний дохід і складуть загальну суму недержавної пенсії, котру почне отримувати учасник по досягненні пенсійного віку за недержавним пенсійним забезпеченням.

 

 

ВНПФ “Прикарпаття” Свідоцтво  про реєстрацію фінансової установи
ПФ №35 видане Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 30.05.2005 перевидане 18.01.2016 року